Domov / Gameplay / Zákys na vesmírnom ihrisku a pri farbení budov s delom

Zákys na vesmírnom ihrisku a pri farbení budov s delom

Na druhej planéte Coruscant narazíte na menšiu časť mesta v ktorej to nebude vyzerať na zábavky pre dospelých. Malé ihrisko slúžiace na pobavenie detí s hojdačkami, kolotočmi a šmykľavkami poslúži aj vám, pokiaľ nasadnete na niektorú z atrakcii, alebo sa vyškriabete až hore na veľkú šmykľavku. Odohráva sa tu jedna z misii v úvode hry. Nepochybujem o tom, že prídete na to, ako ju vyriešiť, no predsa len možno pre skrátenie zisťovania som sa rozhodol trochu pomôcť a inšpirovať aj ostatných hráčov, ako prekonať jednak detské mimozemské ihrisko a modrého mimozemšťana potešiť splnením úlohy, a pridám k tomu ešte jeho ďalšiu bláznivú úlohu s delom a farbiacimi zmesami.

STAR WARS, zábava a úlohy

Detské ihrisko a splnenie úlohy
Keď dostanete od modrého mimozemšťana s lalokmi namiesto vlasových vrkočov okolo a hrvoľom na brade úlohu dostať sa na ihrisko cez zelený skok, nepôjde o nutnosť otestovať všetko vami, ale ním. Má asi problém s pohybom a preto potrebuje, aby ste ho zodvihli a položili na danú atrakciu. Stačia tri, alebo štyri atrakcie, no dôležité je, aby ste ho položili „DROP“ pustením na sedadlo z každého druhu zábavky aspoň na jednu. Až to bude splnená úloha.

STAR WARS, zábava a úlohy

Farbenie farbiacim delom
Od detského ihriska ak prejdete okolo veľkého chrámu rytierov Jedi až na druhú stranu narazíte na zaujímavé delo. To páli gule plné farby, ktorá keď sa rozpleští na fasádu, zafarbí ju niekoľkými farbami. Vývojári sa v tomto prípade poriadne pohrali s fyzikou. Delo je totiž realistické. Počíta s fyzikou budov, architektúrou, zakrivením, gravitáciou, vlastnosťami farby a aj ďalšími vlastnosťami toho, že vôbec nejakým delom pálite po meste. Samozrejme tým pripútate pozornosť niekoľkých večne otravných jednotiek útočiacich z rôznych miest, takže občas musíte streľbu farbiacim delom odložiť a venovať sa odrazením útoku. Úlohou je zafarbiť asi 4 budovy a poriadne. Ak si delo namierite do iného smeru a vypálite guľu niekde ďaleko, potom sa choďte určite pozrieť na to, čo ste spôsobili. Aj v diaľke sa z ničoho nič na chodníku, či na budove objaví farebné čudo a čudujte sa znova, zostane to tam aj naďalej. Aj ste si z iných hier zvykli, že vývojári nepočítajú s trvácnosťou niektorých prvkov, tu je to celkom iný svet.

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.