Domov / Komunita / Základňa zo zberateľskej veľkej verzie – beštia z pod zeme

Základňa zo zberateľskej veľkej verzie – beštia z pod zeme

základňa disney infinity zberateľskáDo rúk sa nám dostala naozaj neobyčajná verzia Disney Infinity 2.0, po ktorej by mali siahnuť najmä nadšenci MARVEL produktov, postavičiek a komixov, ktorí zároveň podľahli hrám a chcú mať niečo viac, než len základný balík. V zberateľskej edícií nájdete ďaleko viac, no najmä poriadnu krabicu, ktorá tvorí ten najväčší diel. Špeciálnu základňu v tvare mohutnej mrazivej beštie, ktorá sa prediera z pod asfaltky v uliciach New Yorku. Jej zmysel je presne taký istý, ako je zmysel všetkých ostatných základní a teda herných podložiek. Namiesto klasickej pre dvoch je však v tomto prípade dostupných hneď 6 miest pre postavenie figúrok. Výhodou každej jednej z nich je, že už sú vyrobené v pózach, ktoré je možné nazvať ako útočné. Tým pádom je aj rozostavenie postavičiek na podložke oveľa viac realistickejšie, aj keď sa nehýbu.

Musíme sa však priznať, že základňa, ktorá má viac ako 30 centimetrov sa u nás nezmestí na stolík a vyskúšame ju určite niekedy v blízkom čase. Zaujíma nás hlavne fakt, čo všetko prinesie zapojenie tejto základne do hry samotnej.

Videá s rozbaľovaním tejto edície v USA si môžete pozrieť aj nižšie. Identická je aj predávaná verzia u nás:

Mohlo by zaujímať

TRON film a hra

Svet filmu TRON v Disney Infinity 3.0 by veru potešil

TRON bol nezabudnuteľným sci-fi seriálom osemdesiatych rokov, v ktorom si zahral ústrednú postavu Jeff Bridges. Bol vo svojej dobe nadčasový, možno ho...