Domov / Gameplay / Úspešne dokončenie hry, alebo ešte nejde o 100%

Úspešne dokončenie hry, alebo ešte nejde o 100%

Ak hráte a po dvoch dňoch, či skôr, na vás nakoniec vyštekne hlásenie o tom, že ste úspešne zvládli celú hru, nepochybne ste prekonali náročného protivníka a niekoľko vĺn červeno-čierneho temného Jediho, ktorý vám niekoľko krát zdrhol. Vy len tak tak ste dokázali zvíťaziť a nakoniec vám obrazovka zobrazí informáciu, že ste úspešne zvládli základnú hru. Je koniec? Ale kdeže. Hlásenie hlási len toľko, že to hlavné máte za sebou a čaká vás nie len jedna vedľajšia misia, prípadne pôvodné misie. Čo vlastne teraz budete robiť, keď ste videli obrazovku, o akej práve píšem a môžete si ju pozrieť aj na fotografii?

Star Wars záver hry

Dokončenie hry nie je na 100 percent. Máte čo doháňať. Informácia o dokončení sa týka základných misií, ktoré sú nevyhnutné pre príbeh tohto herného sveta. Máte tu však viacero vedľajších misií. Pre svoju postavu ste nazbierali nejaké body, ktoré ste vymieňali za štít, zdravie, či útoky. Podaním novej figúrky sa to celé začne znova, no misie sú už prekonané. Ak sa však správne pozriete, nie vždy máte misiu plnú hviezd. Neraz chcú tieto misie absolvovanie s konkrétnou postavičkou. Ak teda má vôbec takúto podmienku. Napríklad misia s robotickými tanečnicami sa vám môže podariť s dvoma hviezdami, no tretiu hviezdu získate len ak toto šantenie absolvujete s princeznou. Leiou To, že do tohto príbehu časovo nesedí, je vedľajšie.

Pre stopercentné dokončenie hry potrebujete reagovať na prosby a potreby ľudí z mesta a na okolí, ktorí svietia, nad hlavou majú výkričník, alebo otáznik. Svetlo môže byť modré, fialové aj červené.

Preteky
Nezabudnite, že v každom svete máte výzvy, alebo niekoľko výziev. Ide niekedy o zber bodovaných guličiek. Inokedy sú to reálne preteky na čas a beh. Napríklad na Tatooine si dostatočne užijete prechádzanie cez rôzne zelené checkpointy, ktoré sú však neraz menej citlivé, ako by ste čakali. Zväčša však planéty ponúkajú jednoduché preteky v ktorých je úlohou prejsť rôzne prekážky a vyvýšené miesta, pozbierať čo najviac bodov na to, aby ste získali bronzové, strieborné, alebo zlaté umiestnenie a samozrejme v časovom limite. Preteky sú výzvy, ktoré určite neprehliadnete. Na celkom prvej planéte sa nachádza výzva pre dvoch hráčov. Či chcete alebo nie, v snahe prejsť kompletnú hru budete musieť načrieť aj sem. Nakoniec, hoci hru prejdete a zažijete množstvo zážitkov, množstvo vedľajších úloh, možnosti opakovaného prechádzania úloh a rôzne prvky s nutnosťou dokúpiť si konkrétne figúrky, ak nemáte kamaráta s výmenným obchodovaním, stále máte čo robiť, aby šlo o 100 percent bez ďalších možností. A to sa ešte nespomína TOY BOX, režim hry v ktorom nie sú medze kladené k ničomu.

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.