Domov / Toy Box Disney Infinity 2.0

Toy Box Disney Infinity 2.0

Celý tento režim hry je veľmi zaujímavý tým, že sa poriadne líši od Toy Boxu v prvom diely. Je takou malou predprípravou pre všetko, čo v hre príde, keď si budete chcieť postaviť svoj vlastný svet, pochopiť všetky ostatné, alebo si zahrať cez internet s ostatnými. Z menu je možný vstup do TOY BOX a výber buď nového, alebo predpripraveného kompletného špeciálneho TOY BOXu.

Nový TOY BOX ponúkne aj možnosť priameho otvorenia len konkrétneho, čiže si môžete vybrať len čisto svet s pretekárskou dráhou, mestom, alebo  domčekom na strome, svet s čistou krajinou, alebo iné súčasti.

Vyzerá ako malý špeciálny Toy Box svet, lenže veľmi rýchlo sa rozrastie o nové a nové miesta v ktorých sa budete môcť poriadne vyšantiť. Ak si všimnete, stred tvorí niekoľko polí na ktorých sú rôzne postavičky. Ich počet sa bude zvyšovať podľa toho, čo všetko objavíte. Pri autíčku z rozprávky Cars si môžete zapnúť preteky a súťažiť proti Autám. Postavíte sa tak na dráhu s autami ako McQeen, Formula, Hnedý hrdzavý odťahovák a samozrejme vy. Preteky vo výškach môžu byť náročné, preto je dobré neustále používať špeciálny šmyk na PS3 pomocou L2, ktorý nabíja ukazovateľ a tým je možné neskôr trhnutím pravej páčky vpred použiť NITRO. Čarodejník vám vytvorí ďalší kus mesta v ktorom si môžete zalietať, ak máte Ironmana, alebo zaskákať ak máte Spidermana. Každú postavu s výkričníkom môžete vyspovedať a môže vám dať úlohy, ktoré celý tento svet výrazne rozširujú. Hlavne sa tu nachádza niekoľko dverí, do ktorých je možné vstúpiť a ocitnúť sa tak v celkom iných svetoch.

Iron Man a Toy Box Disney Infinity 2.0

Celý tento svet má viacero postavičiek, ktoré vám dávajú úlohy. Zaujímavosťou je, že zbieranie bodov tu je počítané aj do bežného sveta a započítava sa tak napríklad aj pre účel, ak si budete chcieť kúpiť nové technológie v SKILL TREE v klasickej hre za Avengerov. Figúrka Satana vám po aktivovaní pridá na tento svet dvoch protivníkov, na ktorých si precvičíte útoky. Neďaleko sa nachádza aj drobná víla, ktorá ponúka misiu záchrany malej princeznej. Zachrániť ju musíte zo zajatia v pekelnej veži, no brániť vám v tom bude niekoľko plechových zloduchov z rodinky Úžasných.

Iron Man a Toy Box Disney Infinity 2.0

Neďaleko sa vám pri jednej z postavičiek otvorí rozsiahly svet plný zelene a lezenia. Mimo iné stavby je tu aj jeden menší domček s dverami, do ktorých je možné vstúpiť. Po vstupe do domčeka nad jaskynným systémom, ktorý sa objaví taktiež v priebehu hrania v tomto svete, sa ocitnete v miestnosti z orientu, kde budete môcť upratať a vymaľovať. K tomu potrebujete v nástrojoch vybrať čarovnú paličku. Iron manovi dáte do ruky čarovnú paličku ako má víla či čarodejnica… čítate dobre.

Iron Man a Toy Box Disney Infinity 2.0

S ňou následne môžete vybrať odtiene stien a dotvoriť vzhľad celého priestoru. Ďalšou úlohou bude doplniť nejaké nové doplnky a keď skončíte, nasledovať bude prístavba. K dverám sa bude dať dostavať ďalšia miestnosť. Rozšírite tak túto miestnosť na ďalšie a samozrejme k tomu pripojíte aj rôzne doplnky. Výhodou tohto zvláštneho sveta je, že platí aj tu – s ktorýmikoľvek dielmi, hračkami a predmetmi sa stretnete v tomto svete, objavia sa aj vo vašom klasickom TOY BOXe. A to sa oplatí. Prejdite si teda správou každej miestnosti pomocou tlačidiel pre úpravu, zmente steny, podlahu a ďalšie súčasti. Tieto úpravy vám prinesú trofej „Interiérový dizajnér“.

Iron Man a Toy Box Disney Infinity 2.0

HALL OF HEROES
Práve z jednej z miestností budú viesť dvere do Siene hrdinov, kde sa bude nachádzať veľký zámok, no tentoraz s prístavbou. Pre hráčov pôvodnej hry bude sieň známa ako Sieň hrdinov, no tentoraz pribudli nové postavičky. Hore sa nachádzajú pôvodné a nižšie všetky nové spolu s ich vylepšeniami a žetónmi. Medzi jednou hornou veľkou a dolnou menšou sieňou sa nachádza spojovací chodník pri ktorom je vstupná brána. Tá je spojnicou medzi druhými svetmi.