Domov / Novinky / TOP 5 dôvodov, prečo sa tešiť na STAR WARS v DI 3.0

TOP 5 dôvodov, prečo sa tešiť na STAR WARS v DI 3.0

Že prichádzajú Hviezdne vojny do Disney Infinity 3.0 už vieme. Čo však môžeme o takto zásadnej novinky očakávať? Hviezdne vojny sú predsa poriadne bohatý svet, ktorý má vo svete obrovský počet nadšencov v rôznych generáciách. Dokonca sa v tejto chvíli pripravuje na vydanie najnovšie pokračovanie celého sveta Hviezdnych vojen v novom filme, kde dostali šancu aj pôvodné hviezdy pôvodných vojen. Je otázne, do akej miery prinesú toho pravého ducha STAR WARS. V každom prípade na jeseň prichádza Star Wars aj do sveta Disney infinity, čo ako iste už viete, znamená, že možnosti hráča môžu byť pokojne aj nekonečné. Tu je rebríček piatich dôvodov, prečo sa určite na STAR WARS v Disney infinity 3.0 tešiť.

Star Wars Disney Infinity 3

1. STAR WARS sú kultom

Nepopierateľný silný kult vo filmoch aj celkovo tematike Hviezdnych vojen vybudoval jasné povedomie, ktoré si vieme spojiť so všetkým čo k tematike patrí. Zároveň máme jasno v tom, čo sa v ktorom filme odohralo, ak sme teda fanúšikom a videli sme filmy niekoľko krát. Aj tu sa bude niektorá, ak nie všetky misie, odohrávať na dôverne známych miestach. Vzhľadom na STAR WARS tematiku je možné očakávať, že sa k hre dostanú aj tí, ktorí by  nej inak nemali vzťah.

2. Obohatenie sveta Disney Infinity

Disney Infinity príde s novým start packom. Bude potrebná nová hra, keďže figúrky STAR WARS nebudú fungovať pod Disney infinity. Jedno je však isté. Celé Disney Infinity dostanú nový obrovský svet a pripojí sa viacero nových možností. Kedysi dávno objavený svetelný meč v Toy Boxe základného Disney infinity už konečne nie je len indíciou ale aj reálnym dôkazom o dávnom plánovaní Star Wars.

3. Zahráme si za svojich hrdinov

Fanúšikovia Hviezdnych vojen si nepochybne radi zahrajú za postavu z obľúbeného filmu.

4. Ďalšie figúrky

Samozrejme, ako každá hra pre Disney Infinity, aj táto prináša viacero nových figúrok. Netreba dodávať, že figúrky sú veľmi pekne spravené, ručne maľované a stojí za to si ich kúpiť už len zo zberateľskej vášne.

5. Svetelný meč, Sila, všetky tvory a netvory rôznych svetov

Poznáte ten pocit, keď patríte medzi milovníkov slávnej série a rozsvieti sa hučiaci svetelný meč, dvíha rytier Jedi ruku pre manipuláciu myšlienok, alebo sa môžete zviezť na rôznych tvoroch z rôznych svetov? Áno, už je to načaté v prvom bode, no zaslúži si to samostatný bod. Pre mňa osobne bude najväčším uspokojením očakávania práve súboj so svetelným mečom a zažívanie známych udalostí z filmu vo vlastnej hre. Hra pritom nezostane pri jedinom hernom svete, ale v krátkom čase sa dočkáme aj ďalších dvoch. To znie zaujímavo a lákavo.

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...