Domov / Gameplay / Tatooine a zábavná misia hľadania dielov klzáku v púšti

Tatooine a zábavná misia hľadania dielov klzáku v púšti

Pretekársky klzák, ktorý vás na pretekárskej dráhe na planéte Tatooine ešte poriadne vytrápi, ak nemáte skúsenosti so súťažením s takouto technológiou, je pokazený. Už postavička v jednej z prvých misií po priletení na planétu Tatooine vás na to upozorní. Aby ste mohli pretekať, potrebujete získať stratené diely, ktoré sa nachádzajú niekde v púšti. Aby ste si boli istí, že idete správne, respektíve ak nejdete správne, aby ste získali inšpiráciu, kde čo hľadať, v prvom rade potrebujete vyraziť do púšte a nájsť detektor kovov. Keďže Disney Infinity je tradične hrou pre deti až dospelých a nie len dospelých, môžu byť niektoré pasáže jednoduché a iné zas zábavné a preto možno prehliadnete nutné kroky. Táto misia je zábavná aj preto, že poskytuje zopár prvkov, pre ktoré veríte, že ste na planéte Tatooine. Pamätáte si ešte, čo všetko sa na nej nachádzalo? Sucho, minimum vody. Áno, zopár príšerok s ktorými sa stretnete aj v meste, či v skalách, nerozumieť im ani slovo…

Hor sa na to!
Nájdite teda detektor kovov a prejdite okolie. Narazíte na jeden diel. Chyťte si chlpatú rohatú príšeru, nebudem ju menovať, jednak by som to napísal zle a po druhé aj tak je toto lepší popis. Skrátite si ňou trasu. Získať ten druhý bude ešte zábavnejšie. Pri nedávnom prelete nad jednou jamou ho totiž zhltla mohutná príšera žijúca v piesku, ktorá číha na obete prechádzajúce okolo. Jama ústí pri jej chápadlách a tlame, čiže zhltne všetko, čo jej chápadlá dosiahnu.

Tatooine príšera a misie

Ak ste si zvykli rozbíjať veci len tak pre srandu, aby ste mali svetelné body, tu sa trochu upokojte. Uchopte ich a nasmerujte ich presne na papuľu príšery pod vami. Kus nejakého plechového prístroja po prehltnutí prinúti beštiu zvracať. Do hora a na okraj priepasti vyprskne všelijaký obsah. Zopakujte to dovtedy, kým nevyprskne aj chýbajúci diel, ktorý príšera nedávno zhltla a potrebujete ho.

Tatooine príšera a misie

Až tie prineste do mestečka technikovi, aby s nimi postavil pretekársky klzák. A jazda na ňom… to je niečo ako hra Mafia 1. Odrazu iná citlivosť a ovládanie a pre niektorých hráčov možno zábavný zážitok, pre iných o hubu.

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.