Domov / Komunita / Súťaž: Vyhrajte figúrky Anny, Elsy a Mickeyho z Disney Infinity

Súťaž: Vyhrajte figúrky Anny, Elsy a Mickeyho z Disney Infinity

Anna aj Elsa sú známe postavičky z jedného z posledných filmov z dielne Disney. Naopak Mickey je azda celkom najstaršou postavičkou, ktorá je zároveň symbolom celej továrne na detské rozprávkové sny. Chceli by ste ich?

Disney Infinity súťaž soutěž

V spolupráci s distribútorom hry Comgad.cz si Vám dovoľujeme predstaviť súťaž (ČR aj SR) o tri figúrky z rozprávok Disney, ktoré môžete použiť aj v konzolovej hre Disney Infinity na vytvorenie postavičky priamo a s nimi. ďalej môžete hrať a prechádzať svety. Ide o jedny z najžiadanejších figúrok vôbec, dvojica známa z rozprávky Ľadové kráľovstvo a Mickey Sorcerer ako postava dôverne známa najmä pre mladších divákov a hráčov hier. Jedna z figúrok môže byť pokojne vaša. Chce to len správne odpovedať na súťažnú otázku ktorej nápovedu nájdete v priloženom videu. Stačí pozorne pozerať, počúvať a odpovedať. Ste za?Súťažná otázka:
Pozorne sledujte video a napíšte nám odpovede na otázky:
1. Koľko herných sád je v štartovnom balíčku?
2. Aké ďalšie postavičky mimo Jacka Sparrowa môžete použiť v Pirátoch z Karibiku?
3. Ktorá postavička letí na slonovi Dumbovi vedľa Woodyho (Toy Story) na vrtuľníku?

Podmienky súťaže pre SR a ČR:
Správne odpovede nám posielajte na dočasnú emailovú adresu sutaz @ zaujimavosti.net s heslom DISNEYINFINITY v predmete správy pre správne odlíšenie súťaže našej. Urobte tak do 5. augusta/srpna 2014. Z každej domácnosti prijímame jediný súťažný email a viacnásobná účasť v súťaži nie je možná. Súčasťou správnej odpovede musí byť aj poštovná adresa na území SR alebo ČR, na ktorú výhru zasiela sponzor súťaže, spoločnosť Comgad, po vyhodnotení súťaže. Vymáhanie cien nie je možné, organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách v dôsledkoch pokusov o obchádzanie pravidiel súťažiacimi. Organizátor sa zaväzuje v prípade osobných údajov narábať s nimi v súlade so zákonom, ktorý bližšie upravuje osobné údaje. Tie nie sú zdieľané so žiadnou treťou stranou a nie sú ani po skončení súťaže archivované. Súťažiacim a všetkým fanúšikom úspešnej konzolovej hry želáme mnoho príjemných herných zážitkov, šťastie pri náleze správnych odpovedí v celom videu.

Mohlo by zaujímať

Disney infinity 3.0

Disney oznámilo ukončenie vývoja Disney Infinty a služieb

Disney má už jasno. Oficiálne končí s ďalším vývojom ďalších herných svetov, ďalších postavičiek, a výrobou ďalších figúrok do rozsiahleho sveta Disney Infinity.