Domov / Featured / Štart set Disney Infinity 3.0 Star wars Twilight of the Republic
Figúrky Star Wars

Štart set Disney Infinity 3.0 Star wars Twilight of the Republic

Teraz si uvedomujem, že názov tohto článku je vlastne názov produktu a ani o jedno slovíčko som nedal navyše. Hra oficiálne nesie názov Start pack Disney infinity 3.0 Star Wars. Viac ani netreba. Herný svet STAR WARS Twilight of the Republic sa totiž nachádza ako jediný zo všetkých herných svetov STAR WARS v štartovnom balíčku. Tie ostatné svety sú dokupovateľné samostatne. Na niekoľko týždňov vám však bude celkom stačiť len začiatočný balíček. Čo obsahuje a ako to vyzerá?

V našom prípade máme v rukách balíček pre Playstation 3. Krabica je rovnako veľká ako balenie pre Disney infinity a Disney Infinity 2.0 Marvel Superheroes. Vo vnútri je však jeden rozdiel. Nenachádza sa jedna krabica, ale rovno dve, ktorá z vonka tvoria dojem jedinej. V jednej sa nachádza podložka pre pokladanie figúrok s DVD a manuálom. V druhej, ktorá je cez fóliu vidieť až von, sa nachádza figúrka Anakina Skywalkera a Ashoky, zaujímavej mimozemšťanky s dvoma svetelnými mečmi. K nim patrí aj celý jeden herný svet so štyrmi planétami ako sú napríklad aj Tatooine a Naboo. Že sú štyri vôbec nevadí. Aj na nich, ba dokonca aj medzi nimi vo vesmíre, sa nachádza dostatočne veľa úloh, aby vás zamestnali na nie hodiny, ale dni. Alebo aj týždne, ak sa rozhodnete hrať na sto percent.

Figúrky Star Wars

TIP: máte podložku z predošlých hier, napríklad z Disney Infinity 1 alebo 2? Nemusíte vyťahovať vždy novú. Sú to presne tie isté a tak môžete pre všetky DI používať stále tú istú.

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...