Domov / STAR WARS / STAR WARS: Naboo

STAR WARS: Naboo

Planéta Naboo je jedna z najslávnejších planét vo Hviezdnych vojnách. Planétu chcela zničiť armáda klonov, bola domovom princeznej Amidaly a Jar Jar Bingsa. Išlo vždy o zelenú planétu s hornatým skalistým terénom na ktorom postavili nádherné veľké chrámy. Filmová EPISODE II. Tejto planéte venovala celkom dosť scén. V rámci Disney Infinity sa na Naboo dostávame v hernom svete STAR WARS Twilight of the Republic ako k poslednej zo štvorice planét. Planéta dovolí aj vstup na obežnú dráhu, takže si môžete zaletieť smerom k nej a zostreliť niekoľko nepriateľských stíhačov. V prípade, že ste ich vyčistili a oslobodili ste aj planétu, na obežnej dráhe vás nebude čakať žiaden problém na riešenie.

Star Wars Naboo

Pristávacia plocha a hviezdna mapa
S vašou loďou pristávate v miestnych dokoch, kde sa nachádza viacero stíhačiek. Pre vás nebudú použiteľné. Hráč tu má vyhradené miesto pri východe, v ktorom si môže vybrať stíhačku, alebo priampo planétu, na ktorú mieri. Toto je bežne prístupné miesto a nie je veľmi komplikované.

Misie na planéte Naboo
Celkom prvá misia bude spojená so spoluprácou s Jar Jar Bingsom, ktorý uviazol hore nohami v klieštovom ramene. Vysloboďte ho a postupne pootvárajte nákladné priestory, aby ste si vytvorili prístup až na cieľové miesto. Ďalšie úlohy sú spojené s prekonávaním rôznych plošín a vysoko vysutých miest. Hra využije schopnosti lezenia a pohotovej reakcie. Na úplný záver pobytu v tomto svete si budete musieť vyhradiť pevné nervy. Mladší hráč bude mať čo robiť, aby prekonal protivníka, ktorý predstavuje „hlavného bossa“ ako herný žargón nazýva už dve desaťročia kľúčového silného oponenta hry. Čaká vás naozaj ostrý súboj s protivníkom a keď ten nebude vládať, pošle na vás vlnu ďalších silných. Je fajn využívať úhybné manévre a samozrejme špeciálny útok ukrývajúci sa pod fialovým ukazovateľom. Po prekonaní nepriateľa po niekoľkých tvrdých kolách ste dokončili základnú hru.
Vedľajšie možnosti
Pohľadajte v tomto svete postavičky, ktoré potrebujú pomôcť. Prehľadajte miesta, či nenájdete lietajúce potvorky pre získanie extra bonusu. Táto planéta mimo rozbíjanie a rôzne rozhovoru chtivé potvorky vlastne ani nič zásadné neponúka. Z planéty vedie cez terminál cesta na ktorúkoľvek inú planétu. Alebo sa spýtajte technika. Ponúka hneď dve misie naraz. Dobre sa pozerajte, ak nevybehne žiadna iná úloha, skúste pozrieť iné planéty.