Domov / STAR WARS / STAR WARS: Coruscant

STAR WARS: Coruscant

Veľká planéta Coruscant je miestom, kde stojí sieň rytierov Jedi, kde sa radia a kde aj vy často zavítate. Vnútro veľkej budovy obsahuje aj Challenge výzvu na čas. Pred chrámom sa nachádza námestie s fontánami a holografickými stromami, ak ste ich medzičasom zapli. Za nimi je terminál a vaša loď. V okolitom svete tejto v poradí druhej hernej planéty nájdete viac miest, kam môžete zavítať. Mimo túto svetlú časť sa nachádza aj jedna tmavšia, kde sa neustále niečo deje. A občas sa tam objaví aj nepriateľ. Toto miesto bude poskytovať s Tatooine asi najviac zábavy. Môžu za to aj pestré možnosti toho, kam môžete vyliezť, skákať a preskakovať na veľké vzdialenosti. Jednak je tu systém silných skokov cez odrážajúce plošiny, ale tiež sa tu nachádzajú káble a rúry, po ktorých sa dá na viacerých miestach liezť a šmýkať zo strechy na strechu. Menšiu časť týchto akože atrakcii obsahuje aj svetlejšia časť mesta.

Hlavné misie
V tomto svete na tejto planéte sa odohráva viac misii. Chytanie chlpatých oblúd do ohrady, sprevádzkovanie ihriska tým, že na atrakciu hodíte jeho prevádzkovateľa, alebo prinášaním niečoho niekomu, zabíjaním slimákov nalepených na budove, alebo len oslobodením Jar Jar Bingsa. Misie nie sú nijako extrémne komplikované. Pri dobrom premýšľaní nemôžete spraviť chybu.

Vedľajšie misie
Rôzne postavičky po okolí môžu niečo požadovať a prinesú aj odmenu. Tak ako všade, aj tu sa nachádzajú zelení mužíčkovia, roboti, ktorí dopĺňajú zdravie. Nachádza sa tu delo s farebnými projektilmi, ktoré bude súčasťou deja a jednej z misii. Vedľajším mi misiami môžu byť chytačky pokazených dronov a ich odvážanie do opravy.

Planéta poskytuje dosť zábavy, aj skrytých bonusov, ktorým je možné sa venovať. Aj keď z hora vyzerá ako žeravá planéta, v skutočnosti je svetlá s rovnakou gravitáciou a obsahuje aj niekoľko výziev s ktorými sa dajú zarobiť ďalšie bodíky na nákup vylepšení.