Domov / Gameplay / Star Wars: Vedľajšie úlohy a verejnoprospešné práce

Star Wars: Vedľajšie úlohy a verejnoprospešné práce

V hernom svete Twilight of the Republic série Star Wars celkovo navštívite 4 planéty a medzihviezdny priestor s obežnými dráhami planét. Reálne s abudete pohybovať len tam, kým cez vesmír ako taký len preletíte bez vlastných manévrov. Počas celej hry máte v podstate rôznu zmes hlavných misií, ktoré musíte splniť, aby ste sa dostali na koniec k nápisu, ktorý vám o ukončení celej základnej hry niečo povie. Lenže tu hra neskončí. Ak ste doteraz neplnili viacero vedľajších úloh, tak tu si o nich povieme viac.

Boj proti zlu po vašom „zle“
Ak páchate v pokojnom meste zlo vy sám, priláka to často pozornosť nepriateľov. Tým pádom ich vyprovokujete a môžete proti nim bojovať. Sú to blázni, vyprovokuje ich napríklad aj vaše zamestnanie taxikára na planéte Coruscant.

Taxikár na Coruscante
Na Coruscante si môžete zahrať úlohu taxikára a dopravovať ľudí. Vidieť ich na mapke ako fialový bod. Vyzdvihnite záujemcu o dopravu a potom ho preneste na iné miesto. Akonáhle ste taxikárom, čaká vás kopec problémov. Nepriatelia majú o vás odrazu záujem.

Chytač zvieratiek na Coruscante
Nejde síce o platenú prácu, no skôr o zábavku. Po meste sa občas pohybujú vtipné zvieratká, hoci nie všetky. Tie patria do váukových kontajnerov, ktoré ich prevezmú a zneškodnia, či eliminujú, alebo bohviečo s nimi robia.

Zneškodňovač slimákov
Opäť planéta Coruscant. Plazia sa po nej nechutné mimozemské slimáky. Už jednou z misii je ich zneškodniť, no vy môžete nájsť aj ďalšie slimáky a dať im príručku.

Chytač pterodakytlov
Lietajúce podivné drobné tvory, ktoré sú buď nalepené na stene a trepocú krídlami, alebo reálne krúžia pomaly vzduchom nad nejakým miestom, sa v celej hre nachádzajú v počte 100 kusov. Vašou úlohou je po nich siahnuť. Dokonca často zaberie použitie sily, čím potvorku stiahnete na zem a to stačí na jej zranenie.

Star Wars lietajúci bonus

Pretekanie na Tatooine
Na Tatooine môžete vyskúšať pretekanie na klzákoch, alebo jazdu na veľkých chlpatých tvoroch.

Lapač pokazených dronov
Chytať pokazené iskriace drony a prinášať ich do servisu máte za úlohu v jednej misii, no hravo sa to pre neskoršie vlastné nálezy, naučíte sami na planéte Coruscant, ale aj na planéte Tatooine. Na Coruscante sa servis nachádza u žienky na konci jednej z ulíc v nižšie položenej hustejšej a tmavšej časti mesta. V Tatooine sa nachádza servis v podobe ihlanovitej tmavej komory, ktorá sa nachádza pri vnútornej strane obvodového múru neďaleko východu von do púšte. Ak vychádzate od Jabbu, tak priamo dopredu a pri samom okraji mesta v pravom uhle v pravo.

Star Wars pokazený dron

Žetóny s podobizňou postáv
V každom hernom svete sa nachádza rôzny počet herných žetónov, ktoré levitujú mierne nad zemou a nesú podobizeň niektorej z postáv, ku ktorej sú reálne figúrky. Pozbierať ich všetky znamená získať extra bonus. Ide o všetky figúrky, aj tie, ktoré sa objavia neskôr v inom STAR WARS.

Kocka
Zvláštna kocka, ktorá sa objavuje v menšom počte, ako pterodaktyly, je akousi záhadnou špecialitou. Malá modrá kocka veľká ako hlava vášho hrdinu, je vždy dobre ukrytá. Jedna je napríklad pri strope baru, na planéte Tatooine. Len dobre skáčte, neprehliadnete ju.

Výzvy a pretekania
Hra je na každej planéte štedrá aj čo sa týka výziev a pretekov. Môžete pretekať s ostatnými, pretekať o čas, alebo len získať možnosť zabojovať v banálnej hre na čas dotykom k bodovanej guli a čím viac bodovaných gulí sa vás dotkne pri prechádzaní svetom, tým máte lepšie možnosti nazbierať potrebné body na bronzové, strieborné, alebo zlaté umiestnenie.

Mohlo by zaujímať

Toy Box, kde sa rýchlo zahrať?

Návod, ako si rýchlo zahrať v TOX BOXe 3.0 hry, misie a súťaže

TOY BOX je pre začínajúcich hráčov veľkou neznámou. Aj my sme trochu blúdili. Tento článok by tak mohol pomôcť v rýchlom pochopení prvých možností hry. Veď čo spravíte ako prvé, ak získate figúrku