Domov / Gameplay / Star wars a komunikácia s náhodnými pocestnými v hre

Star wars a komunikácia s náhodnými pocestnými v hre

V hre je výber misií a ich navštívenie možný cez priamy výber misií v ponuke, alebo nutnosťou priamej návštevy daného zadávateľa úlohy označeného svetlom. Mimo nich je v tomto hernom svete aj množstvo takých, ktorí síce úlohu nemajú, no chcú niečo povedať, alebo majú čo povedať. Na každej jednej planéte nájdete obyvateľov, ktorí vás srdečne zdravia, chcú sa s vami podeliť o nejakú informáciu, alebo len dotvárajú atmosféru tohto miesta.

Star Wars komunikácia

Občas môže byť aj prínosná
Informácie, ktoré vám miestni prinášajú, často ukrývajú bezvýznamné informácie. Keď vám ale niekto spomenie, že tam a tam sa nachádzajú pokazené drony, jednak vám to pripomenie vedľajšiu úlohu, ktorú môžete vykonávať, ale tiež môže napovedať viac, ak si nie ste niečím istý, alebo ste o tom napríklad vôbec netušili. Na obrázku je situácia z planéty Tatooine, mimochodom film nakrúcali v Tunisku v oblasti, kde naozaj podobná architektúra existuje. Skúste pozrieť na Tunisko.cestovanie.biz stránky a dozviete sa viac aj o týchto miestach predstavujúcich dedinku z Tatooine.

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.