Domov / Gameplay / Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

V Hviezdnych vojnách si každý hráč v priebehu hrania všimne zvláštne potvory, ktoré majú dve podoby. Buď lietajú dookola okolo nejakého objektu, prelietavajú opakovane nad nejakou vežou a je komplikované ich zasiahnuť, alebo len jednoducho visia nalepené na stene a občas zatrepocú krídlami.

Často si ich vôbec nemusíte všimnúť, no keďže ich je v celom svete 100, nepochybne na nejakú potvorku narazíte. V článkoch na týchto stránkach sa táto príšerka už objavila v zmienke nazvaná ako lietajúci pterodaktyl. Priznávam, že nepoznám jej pravé meno. Je zelená, lieta, pripomína netopiera a za jej zneškodnenie sa vám pripočítava počet. V celej hre je 100 takýchto potvoriek. Ide tak o jeden z prvkov vedľajších úloh a misií, čo tvoria z Disney Infinity skutočne infinity formát.

Odporúčania a tipy
Lietajúce potvory sa môžu nachádzať v oblohe v blízkosti veží, ale aj v miestnostiach, ktoré majú vyššie položené poschodia. V slávnom bare, kde sa po prvý krát vo filme ukázal Han Solo, nájdete jednu na stene. Je to planéta Tatooine a zároveň ide aj o scénku na fotografii. Tatooine ich ukrýva ešte niekoľko, napríklad v blízkosti veže, ktorú budete musieť opraviť, aby mohol nastať rádiový prenos s planétou Naboo. Aj na Naboo sa ich nachádza hneď niekoľko. Napríklad pri schody pripomínajúcich debnách v nákladovom priestore, alebo v malej miestnosti na vyvýšenom mieste, kde budete musieť ísť po hračku jednému obyvateľovi Naboo v rámci vedľajších misií.

Star Wars lietajúci bonus

Nuž a ak celkom náhodou máte vyzbieraných 80 potvor, pozbierali ste aj v celkom prvej hre všetky tie polepené po stenách, máte dôvod na obavy. Tie mrchy lietajú aj vesmírom. A prajem veľa šťastia nájsť ich s veľkou loďou drobné, ako letia proti vám vzduchoprázdnom. Mne sa to podarilo a bolo zázrak trafiť ju. Stačil zlý manéver a viac jej nebolo. Otočiť loď pre malú potvoru na mieste, kde neexistuje rovina, ale možnosť odbočiť pretočením sa kdekoľvek v rozsahu 360° a taká odchýlka pri rýchlosti znamená okruh niekoľkých kilometrov kubických na preskúmanie pri jeho sústavnom pohybe násobený vzdialenosťou, ktorú dokáže preletieť. Alebo len chcite šťastie a ono príde.

Mohlo by zaujímať

Star Wars komunikácia

Star wars a komunikácia s náhodnými pocestnými v hre

Na každej jednej planéte nájdete obyvateľov, ktorí vás srdečne zdravia, chcú sa s vami podeliť o nejakú informáciu... chcú komunikovať.