Domov / Gameplay / Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná, je v polohe so zbraňou v modrom dvojfarebnom oblečení. Nemá svoj vlastný herný svet. Použijete ju tak len v hernom Toy Boxe, herných misiách, cvičných misiách a samozrejme v celom bohatom online svete s online mapami a úlohami v rámci internetu.

Kompatibilná je len s Disney Infinity 3.0. DVD hra na Disney infinity 2.0 figúrku nespoznáva a jednotku skúšať ani netreba, keďže ide o čerstvú novinku.

Jej akčnosť teší
Na pohľad je veľmi milá, pekná vo fyzickej a aj tej hernej podobe. Dobre sa ovláda, pretože je pohyblivá, bežná chôdza je primerane rovnaká, ako pri ostatných figúrkach. Disponuje dvojskokom, výskokom s poriadnym nárazom a úskokom, ktorý v prípade zajaca, ktorým postavička je, sa dá použiť aj ako typ chôdze opakovaným stláčaním krúžku (PS3) – hopkanie. Jedna z mála figúrok, kde sa dá úhybný manéver aj použiť ako spôsob chôdze. Veľmi dobrý útok je rýchle zboxovanie nepriateľa, ktorý sa vytvára komplikovane. Postavička nemá problém s ovládaním žiadnych bežných herných vlastností, napríklad STAR WARS vznášadlo, pretekárske vozidlá všetkých typov, ovládanie svetelného meča, či ktoréhokoľvek iného nástroja.

Judy Hopps Zootropolis

Judy Hopps Zootropolis

Judy Hopps Zootropolis

Zajačica Judy vo svete STAR WARS
Vtipne vyzerá, keď do hneď prvej misie v Building-Based Toy Boxes v misii STAR WARS operujete so zajačicou, ktorá vlastne nemá nič spoločné s hviezdnymi vojnami. Vystačíte si však, pretože potrebujete postavu, ako každú inú. Pre jej splnenie si vystačíte s vlastnosťami ako chôdza, ovládanie nástrojov a TOY BOXácke stavanie nových prvkov. Táto misia má za úlohu vysvetliť, ako funguje Toy Box výstavba vlastného herného sveta.

Judy Hopps Zootropolis Star Wars

Judy Hopps Zootropolis Star Wars

Mohlo by zaujímať

Toy Box, kde sa rýchlo zahrať?

Návod, ako si rýchlo zahrať v TOX BOXe 3.0 hry, misie a súťaže

TOY BOX je pre začínajúcich hráčov veľkou neznámou. Aj my sme trochu blúdili. Tento článok by tak mohol pomôcť v rýchlom pochopení prvých možností hry. Veď čo spravíte ako prvé, ak získate figúrku