Domov / O hre Disney Infinity / Online Toy Box

Online Toy Box

Online herné svety Herné svety prístupné online sú skôr založené na systéme TOY BOX. Pre ich otvorenie je nutné internetové pripojenie, pomocou ktorého sa dostanete na miesta so širokou ponukou toho, čo ešte z hry vyžmýkať. Otvorí sa vám svet, vďaka ktorému má celá hra Disney Infinity ešte viac zaslúžený názov Infinity, čo je v preklade nekonečný. Hra je naozaj doslova nekonečná, pretože neexistuje žiaden hráč, ktorý by ju prešiel celú vrátane všetkých postavičiek, ich svetov, online toy box svetov a všetkých okolitých misií.

Sú však prepracované do takých detailov, že sú vystavané detailne s funkciami okolia, aktiváciou rôznych pretekov a podobne. Umožnia vstupovať do veľkého množstva ďalších svetov, ktoré často miesia rôzne prvky. Nejde už o priamo herný svet podľa samotného príbehu, ale o mix svetov a zábavy. Skôr by sa teda informácia o online TOY BOXoch hodila do sekcie TOY BOX, no predsa len uznáte sami, že sem zmienka o nich akosi patrí viac.

Ukážka:
Pozrite si niekoľko videí, ktoré zachytávajú len zopár z mnohých svetov. Vývojári vytvárajú aj svety tých Disney príbehov, ktoré nemajú svoje postavičky medzi figúrkami Disney Infinity, no napriek tomu si v nich môžete zahrať. Napríklad svet z filmu TRON, v ktorom nechýbajú ani preteky v slávnom prostredí vysvietenom neónmi.

Celkom poriadny mix vo vraj najšťastnejšom mieste na svete

Celkom zábavný pokus o napodobnenie Columbia City z hry Bioshock Infinity. Autor využil množstvo prvkov v snahe sa čo najviac podobať na túto úspešnú hru, ktorá je prístupná skôr starším hráčom.

Zaujímavé sú aj preteky pod vodou. Svet stratenej Atlantídy vytvorený jedným z hráčov hry: