Domov / Gameplay / Návod, ako si rýchlo zahrať v TOX BOXe 3.0 hry, misie a súťaže

Návod, ako si rýchlo zahrať v TOX BOXe 3.0 hry, misie a súťaže

TOY BOX je pre začínajúcich hráčov veľkou neznámou. Aj my sme trochu blúdili. Tento článok by tak mohol pomôcť v rýchlom pochopení prvých možností hry. Veď čo spravíte ako prvé, ak získate figúrku a tá nemá svoj herný svet? Určená je na online hru proti hráčom z celého sveta, alebo s nimi. No použiť ju môžete aj pokojne bez internetu vo svojom vlastnom toy boxe. Pri prechode do TOY BOXu v Disney infinity 3.0 sa ocitnete vo veľkom svete, ktorý vám umožní viacero možností. Vstupov do svetov, kde si môžete otestovať a vyskúšať viacero funkcií. Prechádzaním týchto miest, ale aj klasickým hraním plníte jednotlivé FEATS. FEATS sú v hre rôzne úlohy a body, ktoré si nie každý uvedomuje. Veľa sa vám ich podarí splniť len tým, že si prejdete Toy Box.

Rýchle misie a zábava s logikou
Offline, čiže bez internetu, si môžete ihneď zahrať napríklad niekoľko misií s rôznymi úlohami vo fialových pulzujúcich farebných dverách. Vyzerajú tak, ako na obrázku nižšie.

Toy Box, kde sa rýchlo zahrať?

V nich nájdete ponuku niekoľkých misií, na ktorých si môžete otestovať vlastnosti a schopnosti svojej postavičky a splniť nejaké úlohy, pretekať na autíčku a skúsiť si aj iné úlohy. Ponuka misií vyzerá tak, ako je vidieť na obrázku nižšie.

Toy Box, kde sa rýchlo zahrať?

Mohlo by zaujímať

Star Wars komunikácia

Star wars a komunikácia s náhodnými pocestnými v hre

Na každej jednej planéte nájdete obyvateľov, ktorí vás srdečne zdravia, chcú sa s vami podeliť o nejakú informáciu... chcú komunikovať.