Domov / Gameplay / Misie a ich správa v Disney Infinity 3.0 sú prepracovanejšie
Star wars a prehľad misií

Misie a ich správa v Disney Infinity 3.0 sú prepracovanejšie

Misie v Disney infinity 3.0 v štartovnom balíčku majú určitý pokrok oproti predošlým dielom DI aj v tom, že hodnotenie podávajú v podobe hviezdičiek a nie každá misia má rovnaký počet hviezd. Do súhrnu misii sa dá dostať kedykoľvek počas hry pomocou tlačidla ŠTART a prehľadu misii, alebo cez SELECT priamo. Vidieť všetky predošlé misie a ak sa vám nechce hlavné misie vyhľadávať v meste, tak si ich môžete aktivovať priamo tu bez zdržiavania. Vyhľadávanie vlastných misií však môže byť zábavné a hlavne počas prechádzania svetom nájdete kde tam nejaké to prekvapenie, lietajúceho pterodaktyla x 100 kusov, alebo tobolky so svetelnými bodíkmi. Lenže kto hrá súboj s časom a má chuť na misiu za misiou, potom má možnosť ako na to.

Na obrázku je vidieť príklad prvých ešte nesplnených misií, následne už splnených a ohodnotených hviezdami. Vedľa je zadávateľ misie a jej popis. Dá sa k nemu tradične, ako je v Disney Infinity už zvykom, dostať kedykoľvek počas hry.

Hviezdy za plnenie misii
Podstatnou zmenou k lepšiemu, najmä čo sa obohateniu týka, sa stali hviezdy. Občas je to hračka, inokedy nie. Tie sa ako ohodnotenie objavia až po skončení misie a ani počas nej možno netušíte, či sa vám darí splniť dve, jednu, alebo všetky tri časti misie. Teda, keď si nestihnete pozrieť, čo vedľajšie ešte môžete splniť, aby ste dosiahli lepšie hodnotenie. V realite tak napríklad ide o tri hviezdy pre splnenie úlohy spustenia propagačných plachiet na jedno podujatie na planéte Coruscant. Ak plachty spustíte do jednej minúty, máte o hviezdičku navyše. Ak splníte misiu ako Chewbacca, hnedý chlpatý kamoš Han Sola (hral ho Harrison Ford), potom máte ďalšiu hviezdičku navyše.

Star wars a prehľad misií

V podstate to znamená, že si potrebujete dokúpiť ďalšie figúrky a máte 100% prejdené. Hra očividne aj takto motivuje hráčov, aby si obstarali ďalšie figúrky do zbierky. Nie je to však podmienkou, je to len doplnkom. Získať dve hviezdy z troch môže a na postup ďalej stačí jedna. Bohato.

Mohlo by zaujímať

Toy Box, kde sa rýchlo zahrať?

Návod, ako si rýchlo zahrať v TOX BOXe 3.0 hry, misie a súťaže

TOY BOX je pre začínajúcich hráčov veľkou neznámou. Aj my sme trochu blúdili. Tento článok by tak mohol pomôcť v rýchlom pochopení prvých možností hry. Veď čo spravíte ako prvé, ak získate figúrku