Domov / MARVEL Superhrdinovia

MARVEL Superhrdinovia

Dňa 30. apríla 2014 bolo v Los Angeles oznámené vydanie verzie 2.0, ktorá prinesie veľmi zaujímavé obohatenie sveta Disney Infinity. Nová verzia hry prinesie aj nový štartovný balíček, ktorý prináša prekvapivo postavičky superhrdinov z dielne komixových magazínov Marvel. Spojenie MARVEL a Disney Infinity je naozaj niečo, čo môže popularite hry pomôcť ešte viac, zaujať tak môže hráčov,  ktorí doteraz nesiahli po Disney Infinity a keďže sláva hrdinov z Marvelu neutícha už niekoľko desaťročí, medzi hráčmi môžeme naraziť na niekoľko generácií nadšencov týchto superhrdinov.

MARVEL super heroes

Nová edícia MARVEL SUPER HEROES
Oznámené bolo vydanie štartovné balíčka, ktorého obsahom bude tak ako v prípade prvého štartovného balíčka, hra, základňa, herný kameň (play set) a pár postavičiek. Marvel postavičky, na ktoré sa môžete tešiť, sú šestica superhrdinov známych z filmu The Avengers. Thor, Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Hawkie a Black Widow. Ako uvádzajú Zaujimavosti.net a Slovenciny.com, v niekoľkých strihoch a záberoch pri uvedení zazreli aj Spidermana a Infinity podobu vodcu S.H.I.E.L.D.u Nicka Furyho. Zatiaľ sa však hráči dočkajú spomínaných šiestich, ktorí sú vyhotovený v podobnom štýle, ako naše staré známe Disney Infinity figúrky prvej edície. Ak aj kúpite druhú edíciu, nemusíte sa báť, že by ste prišli o zvyšok hry. Výrobcovia a vývojári zaručujú kompatibilitu všetkého so všetkým aj naďalej.

Novinky vo verzii 2.0
Zatiaľ presne nevieme, či verzia 2.0 bude aj v edícií nie MARVEL, alebo len MARVEL. Balenie v tejto predstavenej verzii vyzerá slušne. Obsahuje tri figúrky a to postavičku Thora, Black Widow a Iron Mana. K nim je herný svet (play set) a dokonca dve herné mince, ktoré prinášajú, alebo vylepšujú niektoré veci. 
Novinkou však bude aj zaujímavé moderné riešenie ovládacích prvkov, okien a grafiky nastavení. Novinky nájdeme aj v TOY BOXe, kde môžeme stavať a vyberať z ešte bohatšieho sveta dielov, hračiek, a prvkov pre stavbu vlastného sveta. Superhrdinovia prinášajú aj jednu novinku. Umožnia vytvárať skrýše. Ak vytvoríte horu, alebo nejakú budovu, tentoraz si budete môcť vytvoriť dvere a následne z dverí vstup do vnútra tohto priestoru. Vytvárať si následne môžete celé miestnosti so zdobením, funkciami. Akoby úkryt pre svojho superhrdinu, obývačku, posilňovňu, či výstavné skrine s oblekmi, ako môžete postaviť napríklad Tonymu Starkovi. Súčasťou možností pre úpravu interiéru bude aj viacero doplnkov tematiky vašich aj iných superhrdinov. 
Situáciu sledujeme a budeme vás informovať. Sami však očakávame ešte niekoľko noviniek. Napríklad STAR WARS Disney Infinity, keďže ako píše jeden zo spomínaných zdrojov, Rapunzel z Na vlásku v jednom zábere drží svetelný meč. Od STAR WARS je len na skok ku Indiana Jonesovi. To preto, že obe filmové série pochádzajú z Lucas Film Georgea Lucasa, ktorý svoje štúdio predal práve Disneymu.