Domov / Gameplay / Ľadová dimenzia v prístave v hre za The Avengers

Ľadová dimenzia v prístave v hre za The Avengers

Sneh IronmanPočas hrania v hernom svete The Avengers sa stretnete s niekoľkými dimenziami, do ktorých je možné cestovať a nájdete tak ďalšie možnosti hry. Jednou z tých, ktoré sa vám otvoria možno po polhodine hrania, či hodinke, je aj dimenzia z ľadu, ktorá sa nachádza v prístavnej budove. Prejdením cez bránu a loading sa ocitnete na mieste, ktoré vám do herného sveta pridá nové vozidlo. Je to snežný skúter. V tomto svete je všetko z ľadu, terén, rôzne skoky a rôzne vývrtky. V nej budete plniť nejakú tú misiu, no mimo povinné misie si môžete prísť sem precvičiť postreh, zmysly a jazdecké schopnosti. Ľadový svet neponúka nástrahy v podobe roklín, čiže spadnúť sa tu príliš nemá kde, no skákať sa dá na každom rohu.

CHALLENGE THRILLS AND CHILLS
Výzva na snežnom skútri, ktorá vám dáva za úlohu spraviť čo najlepšie a najcennejšie kúsky na skútri. Za 2000 bodov dostávate bronzovú medailu a 75 bodov pre SKILL METER. Pri získaní 5000 bodov je strieborná medaila a 325 bodov k zisku, pri 7000 nazbieraných bodov máte okrem zlatej medaily 825 bodov pre SKILL METER. To jediné, čo sa od vás chce, je aby ste si na vašom skútri nazbierali TURBO pomocou špeciálneho šmyku. Na PS3 e to pomocou L2 a po naplnení je možné trhnutím pravej páčky vpred aktivovať turbo. S týmto turbom dobre načasovaným pred výskokom niekde na skoku potom počas letu urobte niekoľko premetov. Čím viac sált zvládnete, tým viac bodov dostanete. Užite si to.

ZBIERANIE GÚĽ
Jednou z úloh môžete mať zbieranie gúľ, ktoré sa nachádzajú všade okolo. Trafenie do nich nemusí byť také jednoduché. Sklon niektorých stien z ľadu je totiž taký veľký, že dobre namierená trasa sa môže po pár sekundách odchýliť. Niekedy sa hodí do gule buchnúť pri špeciálnom šmyku, pretože na ňu pôjdete šírkou a teda celou dĺžkou svojho skútra, nie jeho predkom, ktorý zaberie menej plochy.

SO MUCH ICE, SO LITTLE TIME
Táto hra je jednoduchá. Sú to preteky na snežnom skútri o čas. Za stanovený čas musíte prejsť niekoľko cieľov. Zelených svetelných stien a musíte to spraviť cez ne, nie okolo nich. Ako náhle totiž prejdete mimo ňu, musíte sa vracať a prichádzate o cenné sekundy. Opäť sa stretávame s lasickým hodnotením na zlaté, strieborné a bronzové umiestnenie. Bronz prináša 25 bodov ako odmenu, no vyžaduje splnenie úlohy do 1 minúty 40 sekúnd. Striebro chce splniť úlohu za 1 minútu 20 sekúnd a získate pri ňom 75 bodov odmeny. Zlato dostanete pri dosiahnutí cieľa pod minútu a k tomu odmenu v podobe 575 bodov, čo je poriadny skok oproti striebornému miestu, čo myslíte?

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.