Domov / Novinky / K Disney Infinity 3.0 pribudnú aj tieto samostatné minihry

K Disney Infinity 3.0 pribudnú aj tieto samostatné minihry

Disney infinity vo svojom treťom vydaní pridáva novinku. Mimo figúrky, herné kamene a mince, ktoré zlepšujú vlastnosti postavy, alebo pridávajú vlastnosti a nové predmety do hry a vlastného Toy Boxu, sa objavujú v predpredaji aj novinky v podobe balíčkov TBA. Zrejme ako Toy Box Accessories prichádzajú do predaja samostatné minihry. Zatiaľ v cenách okolo 12 až 13 EUR s dostupnosťou až od začatia predaja DI3, ktoré ešte nie je celkom spresnené. Známe je len obdobie jesene, maximálne zimy 2015. Azda v čase, keď čítate týchto pár riadkov, už máme dávno hru na trhu a obchody na skladoch.

Disney infinity imidžovka vo vírivke

Zatiaľ dve minihry
Momentálne vieme o dvoch minihrách. Tou prvou sú motokáry, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou sprístupnia pretekársky svet postavičkám bez rozdielu pôvodu. Hlavne však bude priniesť, ak svet pretekania, tak aspoň poriadny, nech to za túú cenu stojí za to. Čisté zameranie na pretekanie môže byť zábava. Napríklad pri CARS v Disney infinity celkom prvom, priniesli bohatú nádielku pretekania, ktoré nenudilo. Balíček je vždy určený pre Toy Box, čiže presne ten bohatý neobmedzený svet, v ktorom si staviate to svoje. Zatiaľ môžeme len predpokladať, že pôjde buď o samostatný svet, do ktorého sa bude vchádzať cez portál postaviteľný kdekoľvek vo vašom svete, alebo pôjde o plochu, ktorú si budete môcť postaviť napríklad aj do vzduchu, ak by náhodou chýbalo dostatok voľnej zelenej rovnej plochy. To by bolo ideálnejšie. Balíček minihry motokáry sa oficiálne nazýva Minihra Toy Box – Speedway.

Tou druhou je Minihra Toy Box s názvom Villians Takeover. Má ísť o akčnú minihru, v ktorej zrejme pôjde o ničenie a zneškodňovanie protivníkov. Najmä však ide o svet plný rôznych možností. Dá sa pozrieť na priloženom videu.

Nevedno, do akej miery pôjde o ničenie a zneškodňovanie a do akej miery bude dochádzať napríklad k vyrovnaniu síl postavičiek, ak nejde o minihru viazanú na konkrétne postavy. Viac podrobností zatiaľ nie je známych. Minihry budú zrejme potrebovať samostatné promo a vysvetlenie, pretože zatiaľ lákavo nevyzerajú. Uvidíme, kedy Disney spresní, čo si vlastne pripravilo pre hráčov v balíčkoch TBA.

Zdroje:

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...