Domov / Gameplay / Gameplay video prvej polhodiny z hry DI 3.0 Star Wars

Gameplay video prvej polhodiny z hry DI 3.0 Star Wars

Chcete vedieť čo vás čaká po začatí hry Twilight of the Republic, čiže štartovného balíčka, ako prvé? Výborným pomocníkom pri spoznávaní vašich očakávaní nájdete aj v niektorých Gameplay videách. Nahrávanie videa na konzolách je pre mňa stále akosi španielskou dedinou.

Preto som rád, že sa podarené video s dobrou ukážkou hry podarilo aj inému hráčovi. Hráč, ktorý toto video nakrútil priniesol úvod do hry prekvapivo nie s niektorou figúrkou a postavičkou, ktorá je v štartovnom balíčku, ale použil dokupovanú figúrku Majstra Yodu, ktorá bude určite patriť medzi najžiadanejšie dokupované figúrky vôbec. Majstra Yodu musí mať každý. V 12 minúte a 47 sekunde na scénu hráč postaví figúrku Obiwan Kenobiho.

Video ponúka pohľad na prechádzanie prvej polhodiny hrania. Obsah videa je vrátane chýb a nedostatkov, ktoré sa počas hry stanú. Môžete si pozrieť spôsoby útokov, hranie, postup, objavovanie herného sveta a video tiež môže byť zaujímavou inšpiráciou, keď na začiatku nebudete tušiť, ako ďalej.

Mohlo by zaujímať

Star Wars lietajúci bonus

Star Wars a bonus v podobe 100 lietajúcich… čo to vlastne je?

Bonusové misie tvoria súčasť hry po mimo tie hlavné. Jednou z bonusoviek je aj chytanie všetkých 100 lietajúcich príšer, ktoré však treba nájsť.