Domov / Novinky / Gameexpres zlacnil niektoré herné svety, starter, aj herné mince

Gameexpres zlacnil niektoré herné svety, starter, aj herné mince

Herný internetový obchod Gameexpres pripravil pre fanúšikov Disney Infinity akciu, ktorá sa pred Vianocami hodí ako inšpirácia na darčeky. Potešujúce je, že sa dá momentálne napríklad pre XBOX 360 obstarať kompletná hra a dokonca aj nejaký ten herný svet navyše za veľmi dobrú cenu. K tomu ešte nejaká herná minca a máte zopár vylepšení navyše.

Toy Story Buzzlighter

Herné svety šli dole
Potešujúcou správou je, že herné svety, ktoré sú kompatibilné so všetkými start packmi, či už máte ten svoj na PS3, alebo XBOX 360, alebo Nintendo, je to jedno. Zlacnenia sa dočkali napríklad Autá a ich herný svet Radiators Springs. Súčasťou balíčka je Bleskový McQueen a jeho priateľka, fialové Porsche. Druhým herným svetom je jedna z posledných filmových úloh Johnyho Deppa, no hernýá podoba filmu Osamelý Jazdec. Jeho herný svet a dve figúrky hlavných hrdinov je teraz za z pôvodných 29,99 na novej cene 17,99 EUR. Špeciálne edícieTretím herným svetom, pri ktorom si nájdete zaujímavú cenu, je Toy Story Play set, ktorý sa odohráva vo vesmíre. Obsahuje dve postavičky a herný svet v podobe malej raketky. Pôvodná cena bola 26,99 EUR, dnes má 19,99 EUR.

Mimo herné svety sa zlacnenia doškali aj tri ďalšie figúrky v jednom balíku, ktoré sa však hodia pre niečo celkom iné. TOY VILLAINS PACK obsahuje tri figúrky, ktoré nemajú v balíčku herný svet, no majú niečo celkom iné ako spoločný prvok. Ide o postavičku z herného sveta Piráti z Karibiku, Monsters University a mestečko rodinky Úžasných. všetky tri svety už máte, pokiaľ vlastníte Starter pack. Kameň teda má každý hráč, ktorý už vlastní hru Disney Infinity a jej zákaldný balíček. Všetky tri postavičky dopĺňajú pôvodný svet.
Nazrieť do obchodu: 3 postavičky Villains pack | Osamelý jazdec pack | Toy Story pack | Autá pack

Pre XBOX 360 lacnejší začiatok
V prípade ak vlastníte hernú konzolu XBOX 360, z pôvodnej ceny 59,99 EUR padla cena momentálne na 34,99 EUR, čo je o 25 EUR menej. Start pack obsahuje herný kameň s troma hernými svetmi, troma figúrkami pre každý jeden z týchto svetov a samozrejme hru s podložkou pre pokladanie figúrok. Úplný set pre začiatok do hry teda obsahuje všetko a cena je naozaj dobrá.
Nazrieť do obchodu: XBOX 360 Starter pack

Herné mince ako čerešnička na torte
Herným minciam sme sa veľmi podrobne nevenovali. Slúžia pre tých, čo si radi svju hru zdokonaľujú novými vlastnosťami, prirábajú nové predmety do TOY BOXu a chcú mať nové a nové prvky. Herná minca je náhodá a v balíčku je vždy jedna okrúhla na vylepšenie vlastností postavy a jedna hranatá na vylepšenie vlastností sveta.
Nazrieť do obchodu: Herná minca II. generácia

Startpack Disney Infinity

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...