Domov / Figúrky / Vanellope

Vanellope

VanellopePostava Vanellope von Schweetz bola pre mňa osobne neznáma. Ide o malé dievča s tmavými vlasmi, ktoré má figúrku do hry menšieho aj keď mierne robustnejšieho vzrastu s pekným vyhotovením. Vanellope sa nachádza v samostatnom balení, prípadne ako súčasť setu troch postavičiek Rapunzel, slečny Incredible a jej. Vanellope sa na prvý pohľad javí ako nevýrazná figúrka a nevýrazná postava v hre. Pri hraní v TOY BOXe, alebo v mapách stiahnutých z internetu, však hravo pochopíte, že vlastnosti jej vlastné sa vám budú hodiť. Do sveta totiž prichádza s dvoma útokmi, s ktorými môže útočiť na nepriateľa, alebo s nimi rozbíjať predmety.

Pomocou R2 vrhá čerešňové bomby, prípadne pomocou trojuholníka dokáže vypáliť vpred a zmeniť sa na akúsi binárnu sústavu núl a jednotiek, alebo niečo podobné. Ako postava vo svete využije výborné schopnosti rýchleho šplhania po trúbkach a lanách, zvláda dvojskok a má rázny hlas, ktorý jej príliš nepasuje. Figúrka bude pre vás určená skôr, pokiaľ sa venujete stavbe vlastného TOY BOXu, následne aj v prípade, ak si sťahujete mapy, kde môžete využiť aj jej čerešňové bomby, ktoré sú mimochodom aj akousi dymovnicou.

ADVENTURES
Aká každá postava, aj Vanellope umožňuje vstup do ADVENTURES, kde nájdete jednu misiu charakteristickú pre ňu s názvom Vannelope’s Sweed Ride. V jej prípade je všetko kompletne bez výnimky založené na pretekoch. Jej originálna misia je tiež pretekárska. Jazdí sa v akomsi farebnom svete, v ktorom máte za úlohu zneškodňovať počas pretekov vašich nepriateľov pomocou streľby cez trojuholník na ovládači. Ak to nespravíte vy iným, spraví to niekto iný s vami. Mimo toto kolo nasleduje pätica už dobre známych pretekárskych súťaží.