Domov / Figúrky / Mickey Sorcerer

Mickey Sorcerer

Mickey Sorcerer bude jednou z najobľúbenejších postavičiek detí, ktoré vyrástli, alebo ešte len vyrastajú na Mickeyho Klubíku. Mickey sa podobá hlavne na postavu známu z tohto detského programu. Na hlave má čarodejnícku čiapku a v ruke čarovnú paličku, ktorú vyťahujete napríklad na PS3 pomocou šípok. Mickey má jednoduché ovládanie, bojuje najmä kúzlami a je ideálny do pokojnejších misií. Misie, v ktorých potrebuje auto, automaticky vytvárajú autíčko. Pri útoku kúzlom proti nepriateľom mierne vyskočí a posunie sa trochu vpred. Využívať môže aj malý vrtuľník, s ktorého ovládaním budete musieť na začiatku trochu viac premýšľať a získať cvik, no potom to už bude lepšie. Jeho palička tiež môže v niektorých misiách vyvolať špeciálnu reakciu, posun nejakého dieliku, alebo aktiváciu nejakej činnosti.

mickey sorcerer

Kde hrať
Mickey sa dokáže bez pripojenia na internet dostať do niekoľkých súťažných oblastí a aj do pretekov na autíčkach. Má neobmedzený pohyb vo vašom TOY BOXe. Avšak oveľa lepšie možnosti budete s ním mať v online hrách. Keď vstúpite do ďalších svetov, najčastejšie sa stretnete s hrou, kde je nutné prejsť konkrétnymi miestami.

Do nich však vstúpte až keď si poriadne vyskúšate všetko, čo ponúka v hre ešte v rámci svojich prednastavených možností.
V hlavnom výbere, do ktorého musí MICKEY vojsť a v ňom sa aj zrodí pri vstupe do TOY BOXu musíte vojsť do červeného sveta do voľby TRAVEL. Tam je na výber niekoľko ďalších možností, či načítať už niektorý z postavených svetov na internete, alebo vyskúšať dobrodružstvo. Adventures, časť, v ktorej nájdete niekoľko dobrodružstiev, vám ponúka niekoľko druhov zábavy. Či tu, alebo aj v online režime, v oboch sa môžete stretnúť s misiami, ktoré od vás chcú vyhrávať preteky, alebo aktivovať v určitom čase niektoré políčka. Dá sa povedať, že ide skôr o prechádzanie herného sveta, a hľadanie konkrétnych miest, tlačidiel a rôznych úloh. O zábavu máte postarané.

ADVENTURES:
Za Mickeyhou Mousa je možné aj bez potreby internetu hrať svoje vlastné ADVENTURES. 5 z nich sú vám už určite známe z iných postavičiek, lebo ich má každý rovnaké. Čiže preteky so zbraňami, bez zbraní, obrátené preteky a offroad. Hlavná misia čisto pre Mickeyho Mousa sa podobá na štýl arkádoviek známych zo Super Mario. V nej máte za úlohu prejsť po konkrétnych miestach, checkpointoch a dostať sa ďalej a ďalej. Na svojej ceste občas stretnete nepriateľov, potrebu rozbíjať kocky čarovnou paličkou, ale stretnete sa aj s pár miestami, kde môžete ísť a aj nemusíte. Všetko je tradične na čas.

Ukážka misií a prechádzania s Mickey Sorcererom:
Na youtube nájdete viacero ukážok práce a fungovania tejto figúrky a následne v hre postavičky Mickeyho. Pozrite si, čo vás čaká pri hre a vedzte, že sledovať video je niečo celkom iné, ako hrať na vlastnej koži.