Domov / Figúrky / Judy Hopps (Zootropolis)

Judy Hopps (Zootropolis)

Zootropolis je najčerstvejšia novinka z dielne Disney. Animovaný príbeh zajačej policajtky Judy Hoppsovej má samozrejme viac postavičiek, no teraz sa budeme venovať Judy. Judy je akčná, silná a odhodlaná spravodlivá policajná vyšetrovateľka. Oblečená je v dvojfarebnej modrej policajnej kombinéze s odznakom. V podobe figúrky je vyzbrojená strelnou zbraňou a je v streleckej pripravenej pozícií. Podklad figúrky tvorí čiastočná zeleň. Veľmi pekne vyhotovená figúrka je aktivovateľná len v Disney Infinity 3.0. Pri vývoji DI 3.0 sa s ňou vopred počítalo, preto ju hra rozpoznáva. S vydaním Disney infinity a Disney infinity 2.0 nie je kompatibilná.

Judy-hopps-zootropolis

Použitie
Judy Hopps nemá svoj vlastný herný svet. Preto je to figúrka, ktorú môžete použiť napríklad v Tox Boxe DI 3.0, alebo v online hre. Nevyžaduje si žiadne extra podmienky, je bežnou postavičkou pre pešiu hru. Ak potrebujete pretekárske hry, nemá problém nasadnúť do vozidla a pretekať. Vyskúšali sme si ju naplno v štandardnom hernom Toy Boxe, respektíve viacerých toy boxoch, ktoré v hre sú nazvané ako Building-Based Toy boxes.

Judy Hopps Zootropolis

Ovládanie a útoky
Zajačia policajtka má k dispozícii skákanie, prípadne dvojskok pri opakovanom stlačení skoku. Skok môže mať po dopade aj výbušný tvrdý útok. Skrátka zajačica dopadne s oveľa väčšou silou. Jeden z útokov je vykrívací obranný manéver, pri ktorom sklopí uši dole a dá ruky pred tvár. Veľmi zaujímavý je úskok, respektíve skok, ktorý pri držaní krúžku (PS3) nie je permanentný.

Judy Hopps Zootropolis

Na neustále skákanie na spôsob zajaca je nutné opakovane stláčať jeho tlačidlo. Pritom ide o úhybný manéver, no dá sa použiť aj na špeciálnu chôdzu. To nie je časté. Pri zajacovi však čakáme, že skákanie bude aj jeho chôdza, a nie? Veľmi pekný a efektný je útok opakovaných úderov a posun vpred s miernym svetelným efektom. Ide o sériu rýchlych úderov za sebou. Nie je bežné tento útok vytvoriť.