Domov / Figúrky / Holley Shiftwell

Holley Shiftwell

Holley SwiftwellHolley Shiftwell je postava z príbehu Autá. Je to dievča a priateľka bleskového McQueena. Podľa oficiálnych zdrojov by malo ísť o fialový Jaguár XJR 15 doplnený o zelené oči a ženské ústa v priestore pre EČV. Je čistá bez nápisov a poškodení a hoci ide o ženu, rýchlosťou a pretekárskou použiteľnosťou je na tom rovnako, ako jej mužskí kolegovia v hre. Je súčasťou herného sveta Radiator Springs a je dodávaná v sete spolu s McQueenom. Pre najlepší zážitok z hry potom odporúčam kombinovať obe postavy medzi sebou. Vhod padne fakt, že všetky nazbierané vylepšenia sú k dispozícií pre všetky postavy v hre, ktoré pripojíte. Pochopiteľne, mimo herný svet dodávaný s figúrkami má Holley neobmedzené možnosti vo svetoch stiahnutých z internetu.

Schopnosti a vlastnosti
Podobne ako ostatné autá, aj ona dokáže skákať a robiť kúsky za ktoré získava body. Ťahať nepojazdné autá. Taktiež je na ňu možné namontovať zbrane a strieľať v pretekoch so streľbou C.H.R.O.M.E či v herných svetoch.

Figúrka a postava v hre
Ako figúrka sa objavuje v jasných veľmi pekných farbách v hernom sete spolu s bleskovým McQueenom a spolu s herným kameňom – pohárom, ktorý otvára svet Radiator Springs v ktorom sa odohrávajú všetky možné kolá. Ak aj prejdete kompletnú hru s McQueenom, Holley Shiftwell má pretekársku misiu výhradne len pre ňu. Zážitok je však prejsť si svet Radiator Springs od začiatku aj s ňou, prípadne kombinovať obe postavy medzi sebou. Po váhovej stránke je mierne ťažšia než iné figúrky ľudí a postavičiek. Autíčka sú celkovo mierne ťažšie na poťažkanie. Ale skôr je to príjemná váha na dotyk. Autíčka však nie sú od podstavca odmontovateľné a nemajú pohyblivé kolieska. Holley sa nachádza na podstavci v podobe kúsku asfaltovej cesty.