Domov / Figúrky / Elsa

Elsa

Frozen, Anna a ElsaElsa je ďalšou postavou a figúrkou, ku ktorej sa dostávame v rámci filmu Frozen, ktorý je u nás uvedený ako Ľadové kráľovstvo. Elsa je figúrkou v štanradnej výške pekného vyhotovenia s farbami ladenými skôr do biela až modra. Rovnako ako Anna, nemá svoj vlastný herný svet, ale disponuje jedným dobrodružstvom a samozrejme neobmedzenou hrateľnosťou v rámci máp stiahnutých cez internet do hry. Tzv. featured toy boxy najmä zimnej tematiky otvára možnosti tejto figúrke.

Disney Infinity ELSA

Elsa ako figúrka v hre
Elsa dokáže pomocou R2 vyrážať ľadové kúzlo, ale dokáže aj útočiť, alebo nepriateľov zmrazovať. Niektorým stačí jedno zamzrnutie a potom je ich ľahké rozbiť. Je však nutné počítať, že sa môže kedykoľvek rozmraziť. Útoky sú orientované skôr na zimu a kúzla. Inak postavička bez problémov skáče, lezie a šplhá. Žiadne obmedzenia nie sú známe.

Adventures
Elza má taktiež svoje samostatné dobrodružstvo vo voľbe hry ADVENTURES. Pozostáva z misie, kde ani nepotrebujete ovládať postavu, čiže môže ísť o misiu kohokoľvek. Škoda. V každom prípade máte na výber medzi štyrma prakmi a s nimi strieľate gule na hrad v ktorom sa objavujú bodované gule. Tie sú v troch farbách. Za žltú získate najmenej, na oranžovú stredne a za červené najviac bodov. Riešiť pritom musíte tuhosť napnutia, výšku praku a následne aj vzdialenosť niektorých objektov. Pozor, pri prílišnom mierení celkom hore si nevšimnete, že červené gule sa objavujú aj dole.

Frozen setFigúrka
Figúrka Elzy je pekne spracovaná v belsacých až svetlých šatách smierne odhalenou nohou. Biele vlasy a výrazné oči na hlave, pravä ruku drží pred sebou, akoby čarovala. Predávaná je samostatne, prípadne ako set spoločne s Annou a dvoma hernými mincami, ktoré pridávajú dodatočný obsah. Tak ako všetky ostatné postavičky, aj Elsu môžete vybaviť zbraňami a vylepšeniami, ktoré ste získali pri iných postavičkách. Napríklad krídlami z rodinky Úžasných alebo svetelným mečom zo STAR WARS.