Domov / Figúrky / Anna

Anna

Frozen, Anna a ElsaOscarom ocenená rozprávka Frozen obohatila svet Disney o ďalšie známe postavičky. Jednou z nich je aj dievča menom Anna, ktorá sa objavuje aj ako figúrka v hre Disney Infinity. Obsiahnutá môže byť aj v spoločnom sete s figúrkou Elsy. Anna a ani Elsa neprinášajú svoj vlastný herný svet (play set), za to si s nimi užijete do sýtosti v Toy Boxe alebo v online stiahnutých mapách. Vás klasický Toy Box premenia na ľadovú krajinu, v ktorej sú však naďalej prístupné všetky vylepšenia, stavby a podobne. Do zimnej verzie pretransformujú aj množstvo detailov a tak vám to bude pripadať, akoby ste hoci vo svojom Toy Boxe hrali v celkom novom prostredí.

Disney Infinity Anna

Anna
Anna poteší dvoma zaujímavými útokmi a streľbou háku. V prípade potreby tasí lopatou, ktorou uštedruje poriadne rany. Dokáže dokonca kombinovať tlačidlá a tak spolu s výskokom a útokom dokážete vyvolať výskok so silným dopadom. Presúvať sa vie ako ako gymnastka pomocou mlynského kolesa, čo sa dá tiež spojiť s útokom a vytvoriť tak pekné combo (kombinovaný útok). Najzábavnejšou však bude pre vás azda zbraň hák. Hák vystrelený na PS3 pomocou R2 totiž dokážete pomocou L2 zamieriť aj na vyšší múr a tak sa pritiahnuť a výskokom dostať aj na vyššie položené miesta. Využijete ho napríklad aj pri menších cieľoch. Ak nejde o múr, kde hák pritiahne k múru vás, ale ide o niečo menšie, napríklad nepriateľ, potom hák pritiahne nepriateľa k vám. Pôsobivo vyzerá potom útok niekoho, čo sa snaží byť ďalej od vás. Napríklad príšera s paintballovou pištoľou z MOnsters University, ktorú si pritiahnete hákom k sebe, má potom už len minimálne šance.

Adventures
Tak ako každá postavička, aj Anna má svoje vlastné dobrodružstvo. Ide o zbieranie lópt troch farieb, pričom každá z nich má rôznu hodnotu. Najmenej dostanete za žlté, viac za oranžové a najviac za červené lopty. Tie sa objavujú vždy len na chvíľu na hernom poli, ktoré je zložené z jedného výťahu a niekoľkých plošín. Medzi nimi je možné preskakovať. Väčšie medzery je možné zdolať dvojskokom. Červené najlepšie hodnotené gule sa objavujú len hore. Hra je na čas a získať je možné bronzovú, striebornú, alebo zlatú medailu. Všetky sú ohodnotené VAULT bodom s ktorým môžete nakupovať nové hračky.

Mapy stiahnuté z internetu však oveľa viac obohatia obsah a možnosti postavy. Najmä čo sa týka máp určených priamo pre Frozen tematiku, ale na svoje si prídete aj napríklad pri mapách s úlohami pre autíčka.

Frozen setFigúrka
Veľmi pekná figúrka s farebným vyhotovením stojí na podstavci vyzerajúcom ako veľká zamrznutá snehová vločka. Oblečená je v modrých šatách a váhu drží na svojej ľavej nohe. Stojí na podstavci vyzerajúcom ako veľká zamrznutá snehová vločka. Oblečená je v modrých šatách a váhu drží na svojej ľavej nohe. Predajná samostatne, alebo ako set s Elsou prinášajú aj dve herné mince s extra vlastnosťami. Toy Box menia na zimnú verziu.