Domov / Figúrky

Figúrky

Figúrky pre hru Disney Infinity vychádzajú z niekoľkých animovaných, či hraných filmov. V predaji sú jednotlivo, alebo v pároch, či sériách spolu s kameňmi, ktoré otvárajú herné svety. V štartovnom packu sa nachádzajú tri postavičky Jack Sparrow, Sally, a Pán Úžasný. Obchody majú rôzne ďalšie a ich cena sa pohybuje nad 10 EUR. Majú veľmi pekné a kvalitné vyhotovenie s plastu, podstavec tvorí plastový kruh so skrytým čipom na základe ktorého základňa rozoznáva postavy. Sú ručne maľované a z pevného materiálu. Mäkký plast nájdete len v niektorých častiach, napríklad na spojleri áut z filmu Cars.

Popisované postavičky
V nasledovnom zozname je spomenutých niekoľko postavičiek, ktoré máme reálne u nás a tak sme mohli bližšie popísať vlastnosti a niečo o nej.

Špeciálne edícieŠpeciálne edície
Niekoľko postavičiek vychádza aj v špeciálnej verzii v bielom prevedení. Tie majú o niečo bohatšie kolá. bielej verzie sa dočkal napríklad Jack Sparrow, Pán Úžasný, Sulley, alebo McQueen.
O McQueenovi v bielej verzii sa pokúsim pripraviť taktiež nejaký zaujímavý článok. Ide o presne rovnaké vyhotovenie s podobne tvrdých materiálov, biely variant je mierne priesvitný.