Domov / Komunita / Disney Infinity pre počítače je vonku, download je zadarmo

Disney Infinity pre počítače je vonku, download je zadarmo

Kompletná základná hra so svetom rodinky Úžasných sa dostáva ako zaujímavá novinka na svetlo sveta. Disney sa rozhodlo venovať hráčom hier na PC verziu Disney Infinity celkom zadarmo s postavičkou pána Úžasného. S ním tak môžete plniť úlohy a užiť si ho naplno. Každý má tak možnosť spoznať bližšie možnosti tejto hry aj bez toho, aby sledoval len videá a čítal články. Zahrať si hru môže dnes už naozaj každý. Zaujímavé je, že sa nezostáva len pri Pánovi Úžasnom, ale pomocou online obchodu je možné pridávať si ďalší a ďalší obsah do svojej vlastnej hry.

PC verzia hry Disney Infinity ponúka
Po pravde je PC verzia veľmi zaujímavá. Nejde o hardwarovo veľmi náročnú hru a sťahuje sa cez internet. Presne ešte nepoznáme dátovú veľkosť, pretože ako majitelia PS3 verzie skrátka nemáme veľa priestoru a času pre PC. Stiahnutie hry je však možné až po registrácií na stránkach: https://infinity.disney.com/en-gb/pc-game

Následne je možné z nového vytvoreného, alebo starého prihláseného účtu stiahnuť downloader s veľkosťou okolo 35 MB a stiahnuť si prostredníctvom neho už celú hru. Nepochybne je nutné mať stále rovnaké prihlásenie, cez aké prešiel download. Hru pritom získate len s jedným herným svetom.

Postavičky PC verzia

 

Hra za Autá, Monsters University a mnoho iných
Verzia pre PC sťahovaná cez internet neobsahuje figúrky a podložku. Figúrky, rôzne prvky, disky, a ďalšie prvky sa dajú kúpiť online priamo z Disney eshopu. Cenovo vychádzajú oveľa lepšie, než v prípade fyzických figúrok, no fyzické sú pre konzolistov predsa stále aj určitým zážitkom a pridanou hodnotou. Pokiaľ si chcete svoju základnú bezplatnú hru obohatiť o ďalšie herné svety, napríklad o rozsiahly svet pretekov Autá a mestečko Radiator Springs, môžete si ho kúpiť za približne 300 kč. Plusom je, že v tomto balíčku je aj Holley, postavička fialového jaguára McQueenovej partnerky. K celému mestečku máte aj dva predmety navyše. Za približne 1300 kč sa dá zakúpiť rovno všetkých 5 herných svetov, čo bude asi najlepšia voľba pre všetkých, čo by si to chceli užiť komplet a poriadne. Kúpiť sa dajú aj balíčky postavičiek, čiže väčšie skupinky figúrok naraz za výhodnejšie ceny. Stále však nejde o fyzické figúrky ale digitálne kópie, vaše kópie s ktorými môžete sami hrať.

Najširší komplet postavičiek, ktorý si môžete naraz kúpiť obsahuje celkom zaujímavý výber. Je v ňom aj niekoľko figúrok v kryštálovej špeciálnej verzii. Ide o set:  Captain Jack Sparrow, Barbossa, Davy Jones, Violet, Syndrome, Mrs. Incredible, Dash, Sulley, Mike, Randy, Lightning McQueen, Holley Shiftwell, Francesco, Mater, Lone Ranger, Tonto, a zároveň spomínané kryštálové verzie postavičiek Mr. Incredible, Captain Jack Sparrow, Sulley, Lightning McQueen, a Lone Ranger.

Rozbeháte na svojom PC hru Disney Infinity?
Na to aby ste mohli na svojom počítači spustiť túto hru, potrebujete mať ideálnu konfiguráciu, ktorá spočíva vo Windows 7, Windows 8 alebo ešte Windows Vista. Procesor potrebujete aspoň 2.20 GHz Dual-Core a ram 2 GB. Grafická karta pre ideálnu hru je Nvidia GeForce 8600 GT 512/ alebo ATI Radeon HD 4650 1GB.
Pre stiahnutie hry a ďalšie dopĺňanie obsahu, neobmedzenú hru cez internet na rôznych mapách a svetoch po internete, skrátka potrebujete internetové pripojenie. V rámci herných svetoch, mimo hry na internetových mapách, sa s internetom nepracuje. Nevieme však povedať, či bude kompletne všetko prístupné aj pri odpojenom internete, no predpokladáme, že áno.

Mohlo by zaujímať

Disney infinity 3.0

Disney oznámilo ukončenie vývoja Disney Infinty a služieb

Disney má už jasno. Oficiálne končí s ďalším vývojom ďalších herných svetov, ďalších postavičiek, a výrobou ďalších figúrok do rozsiahleho sveta Disney Infinity.