Domov / Novinky / Disney Infinity 3.0: Star Wars™ Rise Against the Empire

Disney Infinity 3.0: Star Wars™ Rise Against the Empire

Veľmi potešujúcou správou je príprava najnovšieho vydania Disney infinity, ktorá prinesie naozaj nesmierne veľké obohatenie celého Disney Infinity sveta. Ide o Star Wars, ktoré je lepšie predstavené v oficiálnej správe distribútora tejto hry na náš trh z Comgad.cz.

Star Wars Disney Infinity

Spoločnosť Disney Interactive oznámila nové informácie o materiály o Star Wars™ Rise Against the Empire, jednému z troch herných svetov s tematikou Hviezdnych vojen, ktoré tento rok vyjdú pre hru Disney Infinity 3.0. Hru vyvíja štúdio Gobo v spolupráci s Avalanche Software a objavia sa v nej slávne okamihy inšpirované pôvodnou trilógiou Star Wars, Teda epizódami IV-VI.
Star Wars Rise Against the Rise hráča zavedie na misie naprieč celou galaxiou s legendárnym Jedim Lukom Skywalkerom, vodkyňou povstalcov princeznou Leiou, hrdinským pašerákom Han Solom a jeho verným kopilotom Chewbaccou, ktorí chcú poraziť Darth Vadera a premôcť zlú Galaktickú ríšu.

Na hráča čaká akciou nabité dobrodružstvo, v ktorom budú po vlastných či na chrbte banthov preskúmavať otvorený svet na planétach ako Tatooine, bojovať s Walkermi AT-AT na snowspeederi na planéte Hoth, porážať Stormtrooperov na rychlokolkách na Endore sa zúčastnite vesmírnych bitiek vo hviezdnej stíhačke X-wing za účelom zničenia Hviezdy smrti.

Play set Star Wars Rise Against The Empire obsahuje Figúrky Luka Skywalkera princeznej Leii. Han Solo, Chewbacca a Darth Vadera budú v predaji samostatne. Tento rok v zime vyjdú pre Disney Infinity 3.0 dva ďalšie herné svety s tematikou Star Wars, Star Wars ™ Súmrak republiky a Star Wars ™ Sila sa prebúdza. Hráči si navyše budú môcť sprístupniť všetky postavičky zo Star Wars, za ktoré bude možné hrať vo všetkých herných svetoch Star Wars a v novom rozšírenom režime Toy Box, aby spolu so všetkými postavičkami mohli zažiť hráči ešte viac nekonečnej zábavy.

Herný svet má hodnoteni PEGI 7+ (provizórne). Obsah balenia Disney Infinity 3.0 edition Starter Packu tvorí hra, základňa hry Disney Infinity 3.0, figúrky Ashoka Tanu, Anakina Skywalkera, a kartu s kšúčom pre odomknutie obsahu pre PC a mobilné zariadenia.

V predaji bude tiež Play set založený na chystanom filme V hlave od štúdia Disney Pixar, v ktorom o sebe objavia Hulkbuster, Ultron a ďalšie postavičky OD Marvel. Ďalšie figúrky hre herné svety v Disney Infinity 3.0 Edition budú oznámené v najbližších mesiacoch.

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...