Domov / Novinky / Disney Infinity 3.0 má dátum vydania, vychádza 27. augusta

Disney Infinity 3.0 má dátum vydania, vychádza 27. augusta

Dátum je prezradený. Disney Interactive odhalilo dátum vydania Disney Infinity 3.0, ktoré so sebou prináša aj bohatý svet Hviezdnych vojen. Hra zaujala aj redaktorov Forbes.com, prvé figúrky už majú v samotnom Comgade v Českej republike a medzi novinármi na veľkých portáloch sa už kde tam nejaká figúrka objavila, takže môžu pripravovať bližšie pohľady na ich vyhotovenie. Aj my sa radi pozrieme na figúrky, chce to len počkať zhruba 5 týždňov a dočkáme sa aj na Slovensku.

Už v auguste
Viete, čo bude balíček v auguste obsahovať a čo bude k dispozícií v deň vydania hry v predaji? Ide o nasledovný, pomerne bohatý zoznam titulov, balíčkov a figúrok:

  • Starter Pack Star Wars™ Saga
  • figúrky Star Wars Rebels™ (Kanan Jarrus, Ezra Bridger, Sabine Wren a Zeb Orrelios)
  • Play Set Inside Out (V hlave) od Disney a Pixar (vrátane figúrok Radosť a Zlosť) a dodatočné samostatné figúrky (Smútok, Nechuť a Strach)
  • Play Set Star Wars™ Twilight of the Republic (vrátane figúrok Anakin Skywalker a Ahsoka Tano). Tento playset je súčasťou balenia Starter Packu Star Wars Saga, takže je určený primárne pre hráčov, ktorí si softvér Disney Infinity 3.0: Play Without Limits stiahnu digitálne. Ďalej dodatočné samostatné figúrky (Yoda a Obi-Wan Kenobi) a balíček herných mincí
  • Figúrky Disney (Mickey, Minnie, Mulan, Olaf, Sam Flynn a Quorra)
  • Balíček herných mincí Tomorrowland

Disney Infinity 3.0

Mohlo by zaujímať

Judy Hopps Zootropolis

Postavička Judy Hopps zo Zootropolisu a skúška hry v Tox Boxe

Jedna z najnovších figúrok, ktoré sú celkom čerstvé na trhu, je Judy z novej animovanej rozprávky Zootropolis. Opäť výborne vyhotovená, veľmi pekne maľovaná...