Domov / Novinky / DI sa rozširuje, prichádza Playset Marvel Battlegrounds

DI sa rozširuje, prichádza Playset Marvel Battlegrounds

Stretni sa v šialenej bitke marvelovských superhrdinov a superzločincov o nadvládu nad vibraniem! Ako vyzerá arkádová mlátička až pre štyroch hráčov v Playset Marvel Battlegrounds? Na to sa môžete pozrieť v tomto videu s českými titulkami. K dobre známym, viac ako 25 hrateľným postavám od Marvelu, sa onedlho pridajú tiež nové tváre! Mravčí silák Ant-Man, čierny oblečený Spider-Man, legendárny vodca Wakanda Black Panther a šľachetný syntetický bojovník Vision.

Samostatne sa navyše budú predávať nové herné mince s tematikou Marvel Battlegrounds:

  • Darkhawk ‘s Blast – Rozdrví prekážky silným energetickým lúčom
  • Nova Corps Strike – Privolajte Nova Corps, ktorí vykonajú taktický vzdušný útok
  • Ghost Rider ‘s Motorcycle – Užite si divokú jazdu na plamennej motorke Ghost Ridera
  • Cosmic Cube Blast – Vypustí na okolitých nepriateľov mocný energetický výboj

Ste pripravení na epickú bitku naprieč celým marvelovským univerzom? V Disney Infinity nebudeme vítať iba nových superhrdinov, ale aj roztomilú policajnú zajačicu Judy a úlisného lišiaka Nicka z nového filmu Zootropolis. A ak s láskou spomínate na klasickú animovanú Knihu džunglí, poteší vás, že sa v Disney Infinity objavia aj múdry medveď Balú.

Playset Marvel Battlegrounds, ktorý vychádza 24. marca a obsahuje figúrku Captain America – Prvý Avenger, bude v predaji za DMOC 799 Kč / 28,99 €. Uvádzacia cena jednotlivých figúrok je 349 Sk / 12,99 €.

Mohlo by zaujímať

Rise agansit the empire

Figúrky Luka Skywalkera, princezny Leiy, Han Sola v predaji

Hrali ste pôvodný Star Wars na Disney Infinity 3.0 a chýbal vám Luke Skywalker a princezná Leia? Odpoveďou je nový playset Rise Against the Empire...