Domov / Gameplay / Ako sa vyberajú nástroje, zbrane a vybavenia? Na čo je Magic Wand?

Ako sa vyberajú nástroje, zbrane a vybavenia? Na čo je Magic Wand?

Jedna z najdôležitejších činností, ktoré vás v hre Toy Box čakajú, určite aj vtedy, keď si sami s takýmito podmienkami postavíte vlastný svet, je používanie nástrojov. Každá postavička môže byť vybavená nejakou strelnou zbraňou, aj keď nejde vždy o typické zbrane. Skôr srandovné nástroje, známe z rôznych animovaných príbehov, či svetelný meče. Do výbavy počítame nástroje ako napríklad krídla na plachtenie, či surf z rodinky úžasných. Dostať sa k nástrojom nie je nič komplikované. V DI1.0, DI2.0 a DI3.0 je postup rovnaký, len grafické rozhranie sa farebne a štýlovo líši.

Na PS3 je to smerová šípka vľavo
Tlačidlo medzi smerovými šípkami smerujúce celkom vľavo aktivuje okno, v ktorom je možné vyberať si z nástrojov hore, alebo výbavy dole.

Ukážka:
Na ukážke dole je použitá akčná postavička policajtky Judy zo Zootropolisu, nového animáku. Ak by ste vošli do predvoleného herného Toy Boxu, jednou z misii venovaných v DI 3.0 je aj prostredie STAR WARS a misia, pri ktorej musíte pretvoriť svet tak, aby ste zachránili R2D2. Tam je nutnosť použiť MAGIC WAND, čarovnú paličku nevyhnutnú pri úpravách a pohybovaní predmetmi v TOY BOXe. Ňou sa dajú otvárať aj takéto veľké vráta v tejto misii. Stačí šípka vľavo, pomocou páčiek výber čarovnej paličky – MAGIC WAND a následne nasmerujte paličku na objekt a stlačte tlačidlo krúžku (PS3) ktoré stenu vymaže a vy tak budete môcť prejsť ďalej.

Magic wand disney infinity

Mohlo by zaujímať

Star Wars komunikácia

Star wars a komunikácia s náhodnými pocestnými v hre

Na každej jednej planéte nájdete obyvateľov, ktorí vás srdečne zdravia, chcú sa s vami podeliť o nejakú informáciu... chcú komunikovať.