Domov / Komunita / 5x prečo sa nás nemusí dotýkať zrušenie Disney Infinity a onlinu

5x prečo sa nás nemusí dotýkať zrušenie Disney Infinity a onlinu

Ak už máme článok o tom, prečo mohol Disney hráčov nahnevať zrušením ďalšieho vývoja Disney Infinity a zrušením online služieb, je na mieste napísať aj článok o tom, prečo to pre hráčov nemusí byť až taký zásadný problém. Takže prečo vlastne?

Star Wars Toy Box

1. Bežný Slovák

Bežný slovenský hráč na konzole, ktorý zároveň hrá aj Disney Infinity ju nemá pripojenú na internet, alebo nehrá online. Presvedčili sme sa to komunikovaním s hráčmi aj sledovaním scény. Bežného Slováka a hráča Disney infinity v jednej osobe, sa nijako nedotkne avizované zrušenie, ak neholduje online hre.

2. Hra naďalej beží

Z Disney infinity je onedlho klasická hra, ako sú všetky ostatné. Ibaže si nezahráte online multiplayer proti iným hráčom. Nijako sa obmedzenia či rušenia nedotknú vašich herných svetov a misií, postavičiek, ich vlastností, levelov a všetkého, čo ste nazbierali, vrátane achievementov.

3. Toy Box nie je pre každého

Toy Box bol celkom iný režim hry, ako klasické fungovanie v hernom svete. Takzvaný playset, ktorý hráča dostáva do sveta konkrétnych postavičiek, napríklad Sully a jeho Monsters University, alebo Luke Skywalker a jeho planéty zo Star Wars, je o niečom inom ako Toy Box, v ktorom sa miešajú všetky zbrane, prvky, prostredie, terény, stromy, objekty a podobne medzi sebou. V Toy Boxe sa stavia, buduje, kombinuje a s ním sa ďalej buď hrá, alebo sa dáva na internet a hrajú sa s ním viacerí, alebo si vy sťahujete Toy Box niekoho iného a podobne. Tu je nutné poopraviť čas. Po 3. marci je to minulosťou, Toy Boxy cez internet už nestiahnete, ani nepošlete ten svoj.

4. Disney infinity nie je najnovšie

Hoci je to výborná hra, rozsiahla a hráčov vie na celé hodiny zabaviť, už nie je najnovšia a tak nie je až tak veľký problém, že online služby končia. Najmä prvé Disney Infinity má viac ako 5 rokov. Tam sa to dá pochopiť. Disney Infinity 3.0 má dva roky, no problém to môže byť pre tých, čo si hru kúpia neskôr a budú chcieť vyskúšať absolútne všetko. Nakoniec však pri tom výbere hier dnes, často postačí hlavný Play Set. Herný svet v ktorom je dosť na hranie, aj keď Toy Box bol o niečom inom. S Toy Boxom sa dá prežiť aj bez offline rozhrania. Kto tie staviteľské chúťky má, tak si ich vyskúša. Herný režim Toy Box v hre skrátka zostáva, ibaže ho nepošle na internet ostatným.

5. Disney infinity nám dalo dosť

Zrušenie je otázkou času. Že nebude štvorka bolo snáď jasné všetkým. Kým prvý diel bol prevažne o Disney, druhý o Marvel superhrdinoch, tretí o Star Wars, samotné Disney už nemá nič štvrté, čo by mohlo ponúknuť. Disney je vlastníkom značiek Marvel a produkcie Lucasfilm. Nič zásadné už nemá. Ponúklo čo malo. Zrušenie pokračovania sa dalo čakať a nie je takou pohromou.

Mohlo by zaujímať

základňa disney infinity zberateľská

Základňa zo zberateľskej veľkej verzie – beštia z pod zeme

V zberateľskej edícií nájdete ďaleko viac, no najmä poriadnu krabicu, ktorá tvorí ten najväčší diel. Špeciálnu základňu v tvare mohutnej mrazivej beštie...